СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 100м2 ВО НОВО ЛИСИЧЕ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 100м2 ВО НОВО ЛИСИЧЕ
Булевар Видое Смилевски Бато, Реонски Центар Аеродром, Аеродром, Skopje, Municipality of Aerodrom, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia
Издавање 350€ - Стан - издавање
RH-1284-property 100 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава луксузно наместен дуплекс стан со стил на планинска куќа.
Се наоѓа на главната раскрсница помеѓу населбите Н.Лисиче и Аеродром, спроти нови парк Јане Сандански.
Сместен е на 6ти спрат во зграда со функционален лифт.
Одличен поглед на Водно и околината.
Станот е сообраќајно поврзан на 3,5км од центарот на Скопје, околу 5мин со автомобил.
Трговскиот центар ВЕРО и Бисер се наоѓаат на околу 5 мин одење, како и Универзитетот ФОН.
Во непосредна близина се наоѓаат супермаркет, аптека, кафе бар, детско игралиште и парк.
Станот е опремен со опремена кујна, Интернет, кабелска телевизија, клима, и сета потребна покуќнина…едноставно се што е потребно за пријатен престој.
——————————————————————-
Duplex appartment with mountain house style.
App. 100m2
Situated on 6th floor (with elevator).
Great view on mountain Vodno and surroundings.
Appartment is round 3,5km from the center of the Skopje, app. 5min by car.
Shoping center VERO are 5 min walking distance.
Supermarket, pharmacy, coffee bar, childrens playground, park nearby.
The appart. has fully equiped kitchen, internet,cable TV,A/C…everything you need for a pleasent stay.
Attachments area

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 1-ВИ ЈУНИ, 2020 ГОДИНА.

ШИФРА 5408

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.