СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 118М2 НА ВОДНО

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 118М2 НА ВОДНО
ул. Тодор Александдров
Издавање 1000€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-27083-property 118 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 118м2 на Водно. Станот е луксузно наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна со шанк, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 1 кат. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 2909

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.