СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 141м2 НА ВОДНО

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 141м2 НА ВОДНО
Панорама резиденз
Издавање 1200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-60614-property 141 2 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 141м2 на Водно. Станот е луксузно наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, трпезарија, две купатила и два балкона. Се наоѓа во зграда на 1 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8501

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.