СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 50м2 ВО КАРПОШ 1

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 50м2 ВО КАРПОШ 1
ул. Никола Тесла
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-60642-property 50 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава добар и функционален стан од 50 м2 во Карпош 1 со 3 соби на 8 ми спрат. Југ/Исток Ориентација. Веднаш до комлексот факултети ФИНКИ, Машински факултет, Електро-технички факултет, Технолошко-Металуршки факултет. Вселив веднаш. Одлична локација на ул.Никола Тесла. Поседува нова бела техника со одличен поглед кон Водно и кон Кале.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8503

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.