СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 50м2 ВО КАРПОШ 2

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 50м2 ВО КАРПОШ 2
бул. Партизански одреди
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-22605-property 50 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава трособен стан со површина од 50м2 во населба Карпош 2.
Станот се издава наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна и купатило.
Се наоѓа на високо приземје од 4 ката во зграда без лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 3872

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.