СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 50м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 50м2 ВО ЦЕНТАР
Кај Универзална сала
Издавање 330€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-57465-property 50 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава стан во центар во близина на универзална сала. Станот е на први спрат во понова зграда со лифт и сопствено парно.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8229

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.