СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 51м2 ВО КАРПОШ 2

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 51м2 ВО КАРПОШ 2
ул. Веселин Маслеша
Издавање 211€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-42609-property 51 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava namesten stan vo Karpos2 vo blizina na fakultetite. Stanot ima centralno greenje, na 3ti sprat bez lift, ima dve posebni sobi, kujna so trpezarija I banja. Stanot se naogja na mnogu mirna lokacija, vednas do tinex I dramski.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 15-ЈУНИ, 2021 ГОДИНА.

ШИФРА 6881

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.