СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 52м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 52м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Балзакова
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-14263-property 52 2 Спални 1 Бањи 2 Гаражи

Се издава трособен стан со површина од 52м2 во населба Кисела Вода – рампа на ул.Балзакова.
Станот е комплетно наместен и располага со две спални соби од кои едната е детска соба, дневна соба, комплетно опремена кујна и бања и балкон.
Се наоѓа на 1 кат во зграда од 4 ката со лифт и гледа на југоисточна страна.
Греењето е на струја.
Има паркинг простор во подземна гаража.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН.

ШИФРА 4684

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.