СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 53м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 53м2 ВО АЕРОДРОМ
Пандил Шишков, Aerodrom, Аеродром, Skopje, Municipality of Aerodrom, City of Skopje, Skopje Region, 1009, Macedonia
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-26662-property 53 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 53м2 во Аеродром. Станот е празен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда нА 5 кат.Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 2831

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.