СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 54м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 54м2 ВО ЦЕНТАР
Спроти социјално
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-42634-property 54 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава стан, 54м2, дел од куќа на две нивоа во Центар карши Социјално, веднаш до фотокопирот. Станот е целосно реновиран и невселуван, располага со 3 соби (една доле и две горе), кујна, купатило, внатрешни скали и тераса. Може да се користи за живеење или деловен простор за правно лице.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6884

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.