СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 55м2 ВО КАРПОШ 1

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 55м2 ВО КАРПОШ 1
Во зградата на Дабар
Издавање 260€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-48940-property 55 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

СЕ ИЗДАВА СТАН (ЗГРАДА НА ДАБАР) ВО КАРПОШ 1 ОД 55 m2 , ТРОСОБЕН НА ПРВИ КАТ /НЕНАМЕСТЕН , СО ДВЕ СПАЛНИ СОБИ/ МОЖЕ И ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР. ЦЕНАТА ЗА ИЗДАВАЊЕ НА СТАНОТ Е 16.000 ДЕНАРИ ЗА ФИЗИЧКО ЛИЦЕ И 15.000 ДЕНАРИ ЗА ПРАВНО ЛИЦЕ.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7465

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.