СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 55м2 ВО КАРПОШ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 55м2 ВО КАРПОШ
Кај хотел Карпош
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-47709-property 55 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава стан кај хотел Карпош, 55м2 со 2 клими и тераса, на 5 кат без лифт. Пожелно за вработени. Слободен веднаш.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7348

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.