СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 55м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 55м2 ВО ЦЕНТАР
Населба Пролет
Издавање 210€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-57761-property 55 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava prazen stan na 1 sprat visoko prizemje za delovna namena vo nas.Prolet. Stanot ima 55 m2 i e so 2 sobi + kujna so dnevna, kupatilo i balkon. Stanot se izdava prazen i e pogoden za delovna namena.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8251

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.