СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 56м2 ВО КАРПОШ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 56м2 ВО КАРПОШ
ул. Веселин Маслеша
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-57718-property 56 3 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава стан во Карпош 2, 56m2, на приземје, реновиран, со градско парно, погоден за домување, канцеларии, ординации, слободен паркинг. За подолг период. Цена 250 евра месечно.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8249

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.