СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 57м2 ВО КАРПОШ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 57м2 ВО КАРПОШ
Skopje
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-6415-property 57 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 57м2 во Карпош. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 1 кат. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5462

***** БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА*************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.