СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 58м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 58м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Васил Стефановски
Издавање 240€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-41497-property 58 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava namesten stan vo Centar, pozadi Katolicka crkva,na prv kat.Stanot e namesten,isfarban, ima dnevna so kujna,dve spalni sobi,banja, golema terasa.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6712

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.