СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 60м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 60м2 ВО АЕРОДРОМ
бул. Јане Сандански
Издавање 270€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-41486-property 60 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 60м2 во Аеродром. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 6/6 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6711

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.