СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 60м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 60м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Димо Хаџи Димов
Издавање 175€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-43490-property 60 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава наместен стан во Кисела Вода над Шампионче, 1100 м од Медицински факултет, погоден за студенти и специјализанти.
Ниски трошоци, има соларно, готвење на шпорет, на плин.
2 спални, 1 дневна, балкон со преубав поглед кон Водно, подрум и паркинг пред зграда.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 1-ЈУЛИ, 2021 ГОДИНА.

ШИФРА 6960

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.