СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 60м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 60м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
Никола Добровиќ, Kisela Voda, Skopje, Municiplity of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, 1054, Macedonia
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-15080-property 60 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava renoviran opremen stan 60m2 vo Kisela Voda (dve spalni sobi, dnevna soba, kujna, трпезарија, dve kupatila, balkon, pvc dograma, 2 klimi, masina za sadovi, masina za perenje, sopstveno parno…)., visoko prizemje do OU Kiril Pejcinovic.

СТАНОТ ЌЕ БИДЕ СЛОБОДЕН ОД 15. НОЕМВРИ, 2019 год.

ШИФРА 4160

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.