СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 60м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 60м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Диме Аницин
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-27726-property 60 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 60м2 во Центар. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, трпезарија, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 4 кат од вкупно 5 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН ДО ЈУНИ, 2020 год.

ШИФРА 2435

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.