СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 60м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 60м2 ВО ЦЕНТАР
бул. Климент Охридски
Издавање 350€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-42938-property 60 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Stanot e na odlicna lokacija celosno opremen.
Na 5-ti kat zgradata e so lift.
Parno greenje.
Klima
Podrum
Parking
Цена: 350 ЕУР

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6911

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.