СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 61м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 61м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Ѓеорги Сугаре
Издавање 260€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-57708-property 61 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se iznajmuva kompetno renoviran stan so dve spalni sobi,toalet,dnevna i kujna,nov lift i kompletno renoviran vlez,na 5 sprat od 8 so 2 balkona,na samo 1,7 km od Centarot na gradot i 1,5 km od Zeleznicka I Avtobuska stanica.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8248

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.