СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 62м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 62м2 ВО АЕРОДРОМ
ул. Методија Шаторов Шарло
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-43370-property 62 2 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Се изнајмува – продава, нов стан во зграда од АДОРА во Аеродром до поликлиника Јане Сандански. На втор спрат со лифт, веднаш вселив. Во станот има клима, вградени плакари, комплетна нова кујна со најсовремена бела техника (машина за садови, шпорет, фрижидер, аспиратор). Станот е со една бања и едно WC.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6948

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.