СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 62м2 ВО АЕРОДРОМ/ CEVAHIR SKY CITY

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 62м2 ВО АЕРОДРОМ/ CEVAHIR SKY CITY
ул. 1615
Издавање 500€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-60628-property 62 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се изнајмува луксузен стан во Џевахир Скај Сити
6 кат 2+1
Прекрасен поглед од исток-југо-запад три страни во Б блок
Целосно опремен
кујна, бања, машина за перење, машина за миење садови по највисоки стандарди.
24 часа топла вода
24 часовно обезбедување
Приватен затворен паркинг простор за возила
Работи со специјален систем за картички во и надвор од зградата.
Наскоро ќе профункционираат базен, фитнес центар, сауна, салон за убавина, фризер, аптека и трговски центар во комплексот самит.
Свесни за модерниот начин на живот и се поголемата потреба од заштеди, изградивме станови без бојлери и инсталиравме опрема која бесплатно загрева вода.
Иднината на модерното домување е веќе тука. Ваше е да го препознаете ова и да бидете дел од Cevahir Sky City.
Покрај мултифункционалните карактеристики кои ја прават зградата исклучително привлечна, тука се и месечните трошоци, поточно заштедата од живеењето во комплексот Џевахир. Енергетски ефикасната фасада и системот VRF значително ги намалуваат месечните трошоци за греење, ладење и топла вода. Зградата има и 24-часовно обезбедување и сопствен паркинг.
Скај Сити на Џевахир обезбедува уникатен и модерен начин на живот за луѓето.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8502

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.