СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 62м2 ВО ДЕБАР МААЛО

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 62м2 ВО ДЕБАР МААЛО
Во близина на слаткарница Апче
Издавање 210€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-47434-property 62 2 Спални 1 Бањи 0 Гаражи

Се издава стан на топ локација во Дебар Маало 62 м2 за студенти и вработени блиску до Апче слаткарница, Градежен,Архитектонски,Технолошки ,Финки и Машински факултет или карши Ројал Бургер и Вардар Мебел на 150 м од Боемска улица и на 2 минути од Градски Парк. Цена 12990 ден.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7323

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.