СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 62м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 62м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Ј.Ј. Свештарот
Издавање 350€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-48915-property 62 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава нов целосно наместен стан, нова градба спроти паркинг на УЈП одма до СУГС Р.Ј.-Корчагин. Станот располага со две спални соби, дневна соба со комплетно опремена кујна, тераса и сите останати елементи неопходни за удобен престој. Станот е на втори кат со лифт, централно парно греење и клима уред. Погоден е и за канцелариски простор.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7463

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.