СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 63м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 63м2 ВО АЕРОДРОМ
бул. Трета македонска бригада
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-42715-property 63 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава комплетно опремен трособен стан во Аеродром, 63м2 кај поранешна општина Аеродром.Предност имаат сериозни семејства за подолг период.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6891

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.