СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 63м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 63м2 ВО АЕРОДРОМ
Кај Пиом
Издавање 400€  
RH-47008-property 64 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава стан пот кирија кај населба Аеродром пред ПИОМ до РедКафе општина Аеродром.
Станот е нов на прв спрат и има површина од 63м квадратни со голем дневен салон, 2 соби, ходник, едно купатило и балкон. Станот се издава пот кирија само за Нотарска канцеларија, Адвокатска канцеларија, Ординација, и слично.
За греење станот располага со парно греење и инвертер клима уред. Зградата е нова градба сите станови се нови, со паркинг и располагат со модерен лифт и интерфон на главна врата.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7284

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.