СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 63м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 63м2 ВО АЕРОДРОМ
Во близина на хотел Русија
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-48952-property 63 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava 3- soben stan 63m2 . Stanot e namesten i raspolaga so kujna, trpezarija ,aneks,dva balkona dve spalni sobi, kupatilo komplet, golemo predsobje, potpipno namesten, blizina na hotel Rusija, lift, parking, miren predel, biser,kapitol na 100 m.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7466

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.