СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 63м2 ВО ДЕБАР МААЛО

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 63м2 ВО ДЕБАР МААЛО
ул. Орце Николов
Издавање 380€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-23078-property 63 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 63м2 во Дебар Маало. Станот е луксузно наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, трпезарија, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 2 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН ДО МАЈ, 2021 ГОДИНА.

ШИФРА 2379

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.