СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 63м2 ВО КАРПОШ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 63м2 ВО КАРПОШ
Биси Комплекс Карпош
Издавање 400€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-47599-property 63 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава комплет наместен, невселен стан во најелитната зграда во Скопје, Биси Карпош, на 2 кат, 63 м2, 3-собен. Станот е комплет наместен и веднаш вселив.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7337

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.