СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 63м2 ВО КАРПОШ 4

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 63м2 ВО КАРПОШ 4
ул. Вич
Издавање 220€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-47615-property 63 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се изнајмува наместен стан во Карпош 4 веднаш достапен со вкупна површина од 63 м2.Се наоѓа во зграда на 16/17 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7339

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.