СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 64м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 64м2 ВО АЕРОДРОМ
ул. Методија Шаторов Шарло
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-22690-property 64 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 64м2 во Аеродром. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на приземје од вкупно 10 ката. Зградата има лифт. Погоден е за канцеларија или за живеење.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН НА ДВЕ ГОДИНИ.

ШИФРА 3853

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.