СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 64м2 ВО КАРПОШ 2

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 64м2 ВО КАРПОШ 2
ул. Руѓер Бошковиќ
Издавање 280€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-28269-property 64 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 64м2 во Карпош 2. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, трпезарија, купатило и два балкона. Се наоѓа во зграда на 6 кат. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 3134

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.