СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 64м2 ВО КАРПОШ 3

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 64м2 ВО КАРПОШ 3
бул. Партизански одреди
Издавање 210€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-22144-property 64 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 64м2 во Карпош 3, спроти Лептокарија. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, купатило и два балкона. Се наоѓа во зграда на 4 кат од вкупно 5 ката. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН ДО ФЕВРУАРИ – МАРТ, 2020 год.

ШИФРА 3973

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.