СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 64м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 64м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
Кисела Вода
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-49303-property 64 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава наместен 3 собен стан на 1 кат без парно греење. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, купатило и балкон.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7499

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.