СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 65м2 ВО АЕРОДРОМ / CEVAHIR SKY CITY

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 65м2 ВО АЕРОДРОМ / CEVAHIR SKY CITY
ул. 1615
Издавање 450€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-41589-property 65 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Станот е луксузно наместен, со поглед на 3 страни, со перфектна панорама над целиот град. Располага со дневна соба, две спални соби, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 15/40 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6721

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.