СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 65м2 ВО ДЕБАР МААЛО

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 65м2 ВО ДЕБАР МААЛО
ул.Коле Неделковски
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-47391-property 65 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava kompletno namesten stan vo Debarmaalo. Stanot raspolaga so dnevna soba, dve spalni sobi, kujna, kupatilo i balkon. Se naogja na prizemje. Zgradata nema lift.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7319

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.