СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 65м2 ВО КАРПОШ 3

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 65м2 ВО КАРПОШ 3
Позади Лептокарија
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-27838-property 65 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 65м2 во Карпош 3. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, трпезарија и купатило. Се наоѓа во зграда на 1 кат. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН ДО ЈУЛИ 2020 год.

ШИФРА 2658

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.