СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 65м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 65м2 ВО ЦЕНТАР
бул. Кочо Рацин
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-28631-property 65 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 65м2 во Центар. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, трпезарија, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 1 кат. Зградата нема лифт.

НЕ СЕ ИЗДАВА ПОВЕЌЕ.

ШИФРА 3041

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.