СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 65м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 65м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Мирче Оровчанец
Издавање 320€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-40103-property 65 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 65м2 во Центар, во близина на Универзална сала. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и два балкона. Се наоѓа во зграда на 3/5 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5702

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.