СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 66м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 66м2 ВО ЦЕНТАР
бул. Климент Охридски
Издавање 325€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-37336-property 66 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава целосно наместен трособен стан на период од минимум една година на бул Св Климент Охридски. Станот се состои од кујна,трпезарија,дневна,две спални,бања со тоалет и посебен тоалет. Се наоѓа во зграда на 3 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5966

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.