СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 66м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 66м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Киро Крстевски
Издавање 239€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање
RH-45555-property 66 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Ima dnevna i dve spalni so 4 kreveti i eden bracen, vo centar na Skopje blisu Bugarska ambasada i Bunjakovec.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7148

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.