СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 67м2 ВО ДЕБАР МААЛО

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 67м2 ВО ДЕБАР МААЛО
Дебар Маало
Издавање 400€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-42755-property 67 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 67м2 во Дебар Маало. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, купатило и балкон.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6895

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.