СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 67м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 67м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Иван Козаров
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-57747-property 67 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава наместен стан од 67м2 во Кисела Вода, улица Иван Козаров.
Станот е одма до споменикот Тодор Александров.
Станот е наместен и реновиран пред 3 години.
Се наоѓа на 5ти спрат (oд вкупно 6) во зграда со лифт.
Станот е со спална и детска соба, салон со кујна и WC. Има клима и е приклучен на градско парно.
Станот е позициониран со поглед кон Водно.
Станот е слободен за вселување од 15ти Август.

ШИФРА 8250

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.