СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 68м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 68м2 ВО АЕРОДРОМ
бул. Асном
Издавање 280€ - Стан - продажба, Станбен Простор - продажба
RH-25886-property 68 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 68м2 во Аеродром. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, трпезарија, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 8 кат од 10 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН.

ШИФРА 3373

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.