СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 68м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 68м2 ВО АЕРОДРОМ
ул. Методија Шаторов Шарло
Издавање 280€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-26675-property 68 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 68м2 во Аеродром. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа на 6 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 2834

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.