СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 68м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 68м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Васил Главинов
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-50374-property 68 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава трособен стан во Градски Ѕид. Се наоѓа на одлична локација на ул. Васил Главинов, над Тинекс маркетот и спроти Кинеската амбасада. Станот се издава полунаместен.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7598

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.