СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО АЕРОДРОМ
Позади Капитол
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-16155-property 70 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава трособен стан со површина од 70м2 во населба Аеродром позади Capitol mall.
Станот се издава комплетно наместен и располага со две спални соби, дневна соба, кујна, трпезарија, купатило и два балкони.
Се наоѓа на 1 кат во зграда од 3 ката без лифт.
Ориентационо гледа на исток /запад.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН НА 9 МЕСЕЦИ.

ШИФРА 4018

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.