СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ДЕБАР МААЛО

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ДЕБАР МААЛО
ул. Дане Крапчев
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-39543-property 70 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 70м2 во Дебар Маало. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 2 кат. Зградата нема лифт.

ШИФРА 6559

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.